
Rangkaian produk BEISIT nyakup meh kabeh jinis konektor sing ditrapake lan nggunakake macem-macem jinis sungkup lan omah, kayata sungkup & omah logam lan plastik saka HSB, seri HE, arah kabel sing beda-beda, omah sing dipasang ing sekat lan omah sing dipasang ing permukaan sanajan ing kahanan sing angel, konektor uga bisa ngrampungake tugas kasebut kanthi aman.
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | HSB |
| Luas penampang konduktor: | 1.5-6mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 10 |
| Tegangan sing dirating tundhuk karo UL/CSA: | 600 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Resistensi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Dawane jalur: | 7.0mm |
| Torsi pengencangan | 1.2 Nm |
| Watesan suhu: | -40 ~ +125 °C |
| Cacahing sisipan | ≥ 500 |
| Mode sambungan: | Sambungan sekrup |
| Tipe lanang wadon: | Kepala wadon |
| Dimensi: | 32B |
| Cacahing jahitan: | 12(2x6)+PE |
| Pin lemah: | Ya |
| Apa jarum liyane dibutuhake: | No |
| Bahan (Sisip): | Polikarbonat (PC) |
| Werna (Sisip): | RAL 7032 (Awu Kerikil) |
| Bahan (peniti): | Paduan tembaga |
| Lumahing: | Pelapisan perak/emas |
| Rating tahan geni materi miturut UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ketemu kriteria pengecualian |
| Pengecualian RoHS: | 6(c): Paduan tembaga ngandhut nganti 4% timbal |
| Kahanan ELV: | Ketemu kriteria pengecualian |
| RoHS Tiongkok: | 50 |
| Bahan-bahan REACH SVHC: | Ya |
| Bahan-bahan REACH SVHC: | timbal |
| Proteksi geni kendaraan sepur: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ngaturake HSB-012-F, konektor terminal sekrup tugas berat sing dirancang kanggo sambungan listrik sing ora owah. Cocok kanggo kabeh jinis sisipan, konektor sing kuwat iki nduweni konstruksi sing tahan lingkungan sing paling parah. Casing plastik kelas industri dirancang kanggo daya tahan, kanthi efektif nglindhungi saka guncangan, bledug, lan kelembapan. Desain terminal sekrup konektor sing ramah pangguna njamin terminasi kabel sing cepet lan padhet, kompatibel karo macem-macem ukuran kabel kanggo jinis kabel sing amba. Amanake sambungan sing ajeg kanthi gampang—lebokake kabel lan kencengake sekrup kanggo keamanan lan stabilitas sing dijamin.

Kanggo otomatisasi, mesin, utawa aplikasi industri, pilih konektor tugas berat HSB-012-F. Iki nawakake kinerja sing andal lan instalasi sing gampang, njamin sambungan listrik sing aman kanggo proyek apa wae.

Konektor tugas berat terminal sekrup HSB-012-F nduweni mekanisme penguncian kanggo nyegah pedhotan sing ora disengaja, njamin sambungan sampeyan tetep aman, sanajan ing lingkungan kanthi getaran utawa kejut sing dhuwur. Sampeyan bakal krungu swara klik nalika sambungan dikunci lan dipasang kanthi lengkap, menehi kepastian manawa sambungan kasebut aman. Konektor iki ora mung kuwat nanging uga nawakake kemungkinan pemasangan sing serbaguna, gampang dipasang ing panel utawa pager nganggo sekrup utawa baut kanggo instalasi lan perawatan sing gampang.