
Rangkaian produk BEISIT nyakup meh kabeh jinis konektor sing ditrapake lan nggunakake macem-macem jinis sungkup lan omah, kayata sungkup & omah logam lan plastik saka seri HA, HB, arah kabel sing beda-beda, omah sing dipasang ing sekat lan omah sing dipasang ing permukaan sanajan ing kahanan sing angel, konektor uga bisa ngrampungake tugas kasebut kanthi aman.
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | HQ |
| Luas penampang konduktor: | 0,14 -4,0mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 26 ~ 12 |
| Tegangan sing dirating tundhuk karo UL/CSA: | 600 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Resistensi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Dawane jalur: | 7.0mm |
| Torsi pengencangan | 0,5 Nm |
| Watesan suhu: | -40 ~ +125 °C |
| Cacahing sisipan | ≥ 500 |
| Mode sambungan: | Terminal sekrup |
| Tipe lanang wadon: | Kepala lanang |
| Dimensi: | 3A |
| Cacahing jahitan: | 5+PE |
| Pin lemah: | Ya |
| Apa jarum liyane dibutuhake: | No |
| Bahan (Sisip): | Polikarbonat (PC) |
| Werna (Sisip): | RAL 7032 (Awu Kerikil) |
| Bahan (peniti): | Paduan tembaga |
| Lumahing: | Pelapisan perak/emas |
| Rating tahan geni materi miturut UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ketemu kriteria pengecualian |
| Pengecualian RoHS: | 6(c): Paduan tembaga ngandhut nganti 4% timbal |
| Kahanan ELV: | Ketemu kriteria pengecualian |
| RoHS Tiongkok: | 50 |
| Bahan-bahan REACH SVHC: | Ya |
| Bahan-bahan REACH SVHC: | timbal |
| Proteksi geni kendaraan sepur: | EN 45545-2 (2020-08) |

Konektor HQ-005-MC penting banget kanggo sambungan industri sing kuwat. Dirancang kanggo panggunaan sing ketat, konektor iki nawakake sambungan sing aman lan efektif kanggo sistem listrik lan elektronik. Dirancang kanggo tahan kahanan sing angel, HQ-005-MC cocok kanggo mesin abot lan sistem otomatis. Konstruksi sing kokoh njanjeni umur dawa ing skenario sing nuntut. Kanthi fitur penguncian sing gampang, HQ-005-MC njamin sambungan sing konsisten lan bisa dipercaya, nyuda risiko pemutusan sambungan kanggo njaga operasi sing lancar. Iki optimal kanggo sistem penting ing ngendi keandalan iku penting banget.

Konektor iki nyedhiyakake perlindungan sing kuat saka bledug, kelembapan, lan kontaminan liyane, sing njamin sambungan listrik sampeyan aman, sanajan ing lingkungan sing atos. Konektor tugas berat HQ-005-MC kasedhiya ing macem-macem konfigurasi, kanthi jumlah pin lan ukuran cangkang sing beda-beda, nawakake pilihan konektivitas sing fleksibel lan disesuaikan. Kanggo daya, sinyal, utawa data, konektor iki nyukupi kabeh kabutuhan sampeyan.

Konektor HQ-005-MC gampang dipasang lan dirawat, saengga ningkatake efisiensi sistem. Cocok kanggo panggunaan industri sing angel, nawakake daya tahan, kinerja sing andal, lan persiyapan sing gampang. Kanthi konstruksi sing kuat lan konfigurasi sing serbaguna, konektor iki njamin sambungan sing aman lan efektif. Pilih HQ-005-MC kanggo konektivitas sing bisa diandalkan lan tahan lama.