
Rangkaian produk BEISIT nyakup meh kabeh jinis konektor sing ditrapake lan nggunakake macem-macem jinis sungkup lan omah, kayata sungkup & omah logam lan plastik saka seri HQ, arah kabel sing beda-beda, omah sing dipasang ing sekat lan omah sing dipasang ing permukaan sanajan ing kahanan sing angel, konektor uga bisa ngrampungake tugas kasebut kanthi aman.
| Identifikasi | Tipe | Nomer Pesenan |
| Terminasi crimp | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Identifikasi | Tipe | Nomer Pesenan |
| Terminasi crimp | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | HQ |
| Luas penampang konduktor: | 0,14 -4mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 26 ~ 14 |
| Tegangan sing dirating tundhuk karo UL/CSA: | 500 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Resistensi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Dawane jalur: | 7.0mm |
| Torsi pengencangan | 0,5 Nm |
| Watesan suhu: | -40 ~ +125 °C |
| Cacahing sisipan | ≥ 500 |
| Mode sambungan: | Terminal sekrup Terminal crimp Terminal pegas |
| Tipe lanang wadon: | Kepala lanang lan wadon |
| Dimensi: | HCP |
| Cacahing jahitan: | 8+PE |
| Pin lemah: | Ya |
| Apa jarum liyane dibutuhake: | No |
| Bahan (Sisip): | Polikarbonat (PC) |
| Werna (Sisip): | RAL 7032 (Awu Kerikil) |
| Bahan (peniti): | Paduan tembaga |
| Lumahing: | Pelapisan perak/emas |
| Rating tahan geni materi miturut UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ketemu kriteria pengecualian |
| Pengecualian RoHS: | 6(c): Paduan tembaga ngandhut nganti 4% timbal |
| Kahanan ELV: | Ketemu kriteria pengecualian |
| RoHS Tiongkok: | 50 |
| Bahan-bahan REACH SVHC: | Ya |
| Bahan-bahan REACH SVHC: | timbal |
| Proteksi geni kendaraan sepur: | EN 45545-2 (2020-08) |

Konektor HQ-008-MC penting banget kanggo sambungan industri sing kuwat. Dirancang kanggo panggunaan sing ketat, konektor iki nawakake sambungan sing aman lan efektif kanggo sistem listrik lan elektronik. Dirancang kanggo tahan kahanan sing angel, HQ-007-MC cocok kanggo mesin abot lan sistem otomatis. Konstruksi sing kokoh njanjeni umur dawa ing skenario sing nuntut. Kanthi fitur penguncian sing gampang, HQ-008-MC njamin sambungan sing konsisten lan bisa dipercaya, nyuda risiko pemutusan sambungan kanggo njaga operasi sing lancar. Iki optimal kanggo sistem penting ing ngendi keandalan iku penting banget.

Konektor kuat HQ-008-FC minangka pilihan utama kanggo kabeh kabutuhan konektivitas industri sampeyan. Konektor iki, sing dirancang kanggo aplikasi sing nuntut, nyedhiyakake sambungan sing aman lan efektif menyang sistem listrik lan elektronik sampeyan. Konektor kuat HQ-008-FC dirancang kanggo tahan kahanan lingkungan sing paling parah, saengga cocog kanggo mesin industri, sistem otomasi, lan aplikasi tugas berat liyane. Konstruksi sing kokoh njamin ketahanan lan umur sing luwih dawa, sanajan ing kahanan sing paling tantangan. Kanthi mekanisme penguncian sing gampang lan aman, konektor HQ-008-FC nyedhiyakake sambungan sing bisa dipercaya lan stabil, sing nyuda kemungkinan pemutus sing ora disengaja lan njamin operasi sing terus-terusan. Iki ndadekake pilihan sing apik kanggo sistem penting ing ngendi keandalan penting banget.