
Rangkaian produk BEISIT nyakup meh kabeh jinis konektor sing ditrapake lan nggunakake macem-macem jinis sungkup lan omah, kayata sungkup & omah logam lan plastik saka seri HK, HQ, arah kabel sing beda-beda, omah sing dipasang ing sekat lan omah sing dipasang ing permukaan sanajan ing kahanan sing angel, konektor uga bisa ngrampungake tugas kasebut kanthi aman.
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | HK |
| Luas penampang konduktor: | 1.5-16mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 10 |
| Tegangan sing dirating tundhuk karo UL/CSA: | 600 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Resistensi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Dawane jalur: | 7.0mm |
| Torsi pengencangan | 0,5 Nm |
| Watesan suhu: | -40 ~ +125 °C |
| Cacahing sisipan | ≥ 500 |
| Mode sambungan: | Terminal sekrup |
| Tipe lanang wadon: | Kepala lanang |
| Dimensi: | H16B |
| Cacahing jahitan: | 4/2+PE |
| Pin lemah: | Ya |
| Apa jarum liyane dibutuhake: | No |
| Materi (Sisip) | Polikarbonat (PC) |
| Werna (Sisipake) | RAL 7032 (Awu Kerikil) |
| Bahan (pin) | Paduan tembaga |
| Permukaan | Pelapisan perak/emas |
| Rating tahan geni bahan miturut UL 94 | V0 |
| RoHS (RoHS) | Ketemu kriteria pengecualian |
| Pengecualian RoHS | 6(c): Paduan tembaga ngandhut nganti 4% timbal |
| Kahanan ELV | Ketemu kriteria pengecualian |
| RoHS Tiongkok | 50 |
| Bahan-bahan REACH SVHC | Ya |
| Bahan-bahan REACH SVHC | timbal |
| Proteksi kebakaran kendaraan sepur | EN 45545-2 (2020-08) |
| Identifikasi | Tipe | Nomer Pesenan |
| Terminasi crimp | HK004/2-M | 1 007 03 0000101 |

Konektor Tugas Berat Hk-004/2-M dirancang khusus kanggo nyedhiyakake sambungan listrik sing bisa dipercaya ing lingkungan sing atos. Konstruksi sing awet lan fitur kinerja dhuwur ndadekake konektor iki cocog kanggo aplikasi ing otomatisasi industri, mesin, lan kendaraan tugas berat. Digawe saka bahan sing atos, konektor iki nawakake daya tahan lan tahan benturan sing apik banget, njamin operasi sing bisa dipercaya ing kahanan lingkungan tekanan tinggi, suhu tinggi, lembab, lan atos. Kanthi mekanisme penguncian sing prasaja lan aman, konektor Hk-004/2-M nyedhiyakake sambungan sing bisa dipercaya lan stabil, desain sing dioptimalake kanthi efektif nyerep lan nyuda getaran lan kejut, nglindhungi konektor lan komponen elektronik internal. Kualitas dikontrol kanggo memenuhi standar kinerja lan keandalan sing dhuwur.

Amarga desain sing gampang digunakake, instalasi lan pangopènan konektor HK-004/2-M cepet lan trep. Iki ngirit wektu lan mbisakake instalasi lan pangopènan sistem listrik sing efisien. Pungkasane, konektor tugas berat HK-004/2-M minangka pilihan sing sampurna kanggo aplikasi industri sing nuntut, kanthi kinerja sing kuwat, andal, lan fitur instalasi sing gampang. Kanthi struktur sing kuwat lan konfigurasi multifungsi, konektor iki nyedhiyakake solusi sing aman lan efisien kanggo kabeh kabutuhan sambungan sampeyan. Pilih konektor HK-004/2-M kanggo sambungan sing dipercaya lan awet.

Konektor iki nawakake perlindungan tingkat dhuwur saka bledug, kelembapan, lan kontaminan liyane. Iki njamin sambungan listrik sampeyan tetep aman lan terjamin, sanajan ing lingkungan sing atos lan nuntut. Konektor tugas berat HK-004/2-M kasedhiya ing macem-macem konfigurasi, kalebu jumlah pin lan ukuran cangkang sing beda-beda, sing ngidini solusi sambungan sing serbaguna lan bisa disesuaikan. Apa sampeyan butuh konektivitas daya, sinyal utawa data, konektor iki bisa mbantu sampeyan.