
Rangkaian produk BEISIT nyakup meh kabeh jinis konektor sing ditrapake lan nggunakake macem-macem jinis sungkup lan omah, kayata sungkup & omah logam lan plastik saka seri HA, HB, arah kabel sing beda-beda, omah sing dipasang ing sekat lan omah sing dipasang ing permukaan sanajan ing kahanan sing angel, konektor uga bisa ngrampungake tugas kasebut kanthi aman.
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | HA |
| Luas penampang konduktor: | 0,75-1,5mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 18 ~ 14 |
| Tegangan sing dirating tundhuk karo UL/CSA: | 600 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Resistensi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Dawane jalur: | 2,5-5,5mm |
| Torsi pengencangan | 0,25 Nm |
| Watesan suhu: | -40 ~ +125 °C |
| Cacahing sisipan | ≥ 500 |
| Mode sambungan: | Sambungan sekrup |
| Tipe lanang wadon: | Kepala lanang |
| Dimensi: | 10A |
| Cacahing jahitan: | 4 |
| Pin lemah: | Ya |
| Apa jarum liyane dibutuhake: | No |
| Bahan (Sisip): | Polikarbonat (PC) |
| Werna (Sisip): | RAL 7032 (Awu Kerikil) |
| Bahan (peniti): | Paduan tembaga |
| Lumahing: | Pelapisan perak/emas |
| Rating tahan geni materi miturut UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ketemu kriteria pengecualian |
| Pengecualian RoHS: | 6(c): Paduan tembaga ngandhut nganti 4% timbal |
| Kahanan ELV: | Ketemu kriteria pengecualian |
| RoHS Tiongkok: | 50 |
| Bahan-bahan REACH SVHC: | Ya |
| Bahan-bahan REACH SVHC: | timbal |
| Proteksi geni kendaraan sepur: | EN 45545-2 (2020-08) |

Konektor tugas berat HA-004-M dirancang kanggo panggunaan industri, njamin sambungan sing andal lan efisien ing lingkungan sing atos. Konstruksi sing kuwat lan mekanisme penguncian sing aman ndadekake cocog kanggo sistem kritis, nawakake daya tahan lan stabilitas.

Konektor iki nyedhiyakake perlindungan sing apik banget saka bledug, kelembapan, lan kontaminan liyane, njamin sambungan listrik sing aman lan terjamin ing lingkungan sing atos. Konektor tugas berat HA-004-M kasedhiya ing macem-macem konfigurasi kanthi jumlah pin lan ukuran cangkang sing beda-beda, nawakake solusi sing bisa disesuaikan kanggo konektivitas daya, sinyal, utawa data.

Amarga desain sing intuitif, konektor HA-004-M bisa dipasang lan dirawat kanthi cepet lan tanpa gaweyan. Iki nyuda tenaga kerja lan wektu, saengga bisa nggampangake implementasi lan perawatan sistem listrik sing efektif. Kesimpulane, konektor tugas berat HA-004-M dadi pilihan sing ideal kanggo aplikasi industri sing ketat, kanthi daya tahan, kinerja sing konsisten, lan instalasi sing gampang. Kanthi konstruksi sing kuat lan pilihan sing bisa diadaptasi, konektor iki menehi solusi sing aman lan efektif kanggo kabeh kabutuhan konektivitas sampeyan. Pilih konektor HA-004-M kanggo sambungan sing bisa dipercaya lan tahan lama.